DEZODORANS ALOE VERA TESARA

SHIFRA: 9213

Preparat antibakterial e cila parandalon formimin e mikroorganizmave dhe kompozioni I parfemit e bënë lëkurën që gjatë gjithë ditës të ketë freskinë. Nuk përmban alkali dhe fosfate.